

Przelewy24ZADARMO
Szybka płatność GoPayZADARMO
Apple payZADARMO
Google payZADARMOZakup za 250 ZŁ i otrzymaj DARMOWĄ WYSYŁKĘ!
Wyjątkowo przestronny i wygodny towarzysz dla wszystkich starszych uczniów nie tylko do szkoły. Został zaprojektowany w najdrobniejszych szczegółach: wyściełana kieszeń na laptop, z tyłu ukryta bezpieczna kieszeń na dokumenty a dopełniają go…
Pełny opisWyjątkowo przestronny i wygodny towarzysz dla wszystkich starszych uczniów nie tylko do szkoły. Został zaprojektowany w najdrobniejszych szczegółach: wyściełana kieszeń na laptop, z tyłu ukryta bezpieczna kieszeń na dokumenty a dopełniają go elementy odblaskowe. Dodatkowo posiada miękko wyściełany tył i wyprofilowane szelki.
| Nadaje się do | Szkoła podstawowa 4-6, Szkoła średnia |
| KOLOR | zielony |
| Wymiary | 48 x 35 x 25 cm |
| Waga | 1 kg |
| Nośność | 10 kg |
| Pojemność | 40 l |
| Wielkość notebooku | 16" |
| Kieszeń na laptop | Ano |
| Ilość bocznych kieszeni | 2 |
| Cechy | Format A4, Elementy odblaskowe |





