- Bestseller


Przelewy24ZADARMO
Szybka płatność GoPayZADARMO
Apple payZADARMO
Google payZADARMOZakup za 250 ZŁ i otrzymaj DARMOWĄ WYSYŁKĘ!
Zestaw plecak i piórnik Digital 24 A dla starszych uczennic i uczniów. Plecak ma wzmocnione plecy, pas piersiowy oraz regulowane szelki. W głównej komorze znajduje się wyściełany przegroda na notebook 15”. Piórnik posiada jedną komorę z podwójną…
Pełny opisZestaw plecak i piórnik Digital 24 A dla starszych uczennic i uczniów. Plecak ma wzmocnione plecy, pas piersiowy oraz regulowane szelki. W głównej komorze znajduje się wyściełany przegroda na notebook 15”. Piórnik posiada jedną komorę z podwójną przegrodą oraz mnóstwo elastycznych uchwytów na wszystkie potrzebne przybory.
| Nadaje się do | Szkoła podstawowa 4-6, Szkoła średnia |
| KOLOR | niebieski |
| Wymiary | 46 x 35 x 24 cm |
| Waga | 0.8 kg |
| Nośność | 10 kg |
| Pojemność | 34 l |
| Wielkość notebooku | 15" |
| Kieszeń na laptop | Ano |
| ILOŚĆ KOMÓR | 3 |
| Ilość bocznych kieszeni | 2 |
| Cechy | Format A4, Elementy odblaskowe |















