

Przelewy24ZADARMO
Szybka płatność GoPayZADARMO
Apple payZADARMO
Google payZADARMOZakup za 250 ZŁ i otrzymaj DARMOWĄ WYSYŁKĘ!
Zestaw plecak i piórnik dla uczniów od 6. klasy, którzy potrzebują miejsca na wiele rzeczy. Posiada trzy przestronne komory z wyściełanym przegrodą na notebooka 15" oraz szereg mniejszych kieszeni na różne przedmioty. W bocznych kieszeniach mieści…
Pełny opis
| Nadaje się do | Szkoła podstawowa 4-6, Szkoła średnia |
| KOLOR | szary |
| Wymiary | 46 x 31 x 21 cm |
| Waga | 1,1 kg |
| Nośność | 9 kg |
| Pojemność | 30 l |
| Wielkość notebooku | 15" |
| Kieszeń na laptop | Ano |
| ILOŚĆ KOMÓR | 3 |
| Ilość bocznych kieszeni | 2 |
| Cechy | Format A4, Elementy odblaskowe |





