

Przelewy24ZADARMO
Szybka płatność GoPayZADARMO
Apple payZADARMO
Google payZADARMOZakup za 250 ZŁ i otrzymaj DARMOWĄ WYSYŁKĘ!
Ciemnoszary praktyczny plecak SCOUT. Posiada dwie pojemne komory na podręczniki i zeszyty oraz trzy przednie kieszenie, które zapewniają doskonałą organizację drobnych przedmiotów i niezbędnych przyborów. Dzięki pasowi piersiowemu i regulowanym…
Pełny opisCiemnoszary praktyczny plecak SCOUT. Posiada dwie pojemne komory na podręczniki i zeszyty oraz trzy przednie kieszenie, które zapewniają doskonałą organizację drobnych przedmiotów i niezbędnych przyborów. Dzięki pasowi piersiowemu i regulowanym szelkom jest wygodny w noszeniu nawet przy dużym obciążeniu. Klamra z przodu dopełnia stylowego wyglądu. Posiada również ukrytą kieszeń z tyłu.
| Nadaje się do | Szkoła podstawowa 4-6, Szkoła średnia |
| KOLOR | szary |
| Wymiary | 32 x 50 x 20 cm |
| Waga | 0.98 kg |
| Nośność | 10 kg |
| Pojemność | 28 l |
| Wielkość notebooku | 15" |
| ILOŚĆ KOMÓR | 2 |
| Ilość bocznych kieszeni | 2 |
| Cechy | Format A4, Elementy odblaskowe |















