- Bezpłatny transport
- Kolekcja 2024
Bederní pás


Przelewy24ZADARMO
Szybka płatność GoPayZADARMO
Apple payZADARMO
Google payZADARMOZakup za 250 ZŁ i otrzymaj DARMOWĄ WYSYŁKĘ!
Trzykomorowy plecak szkolny dla małych bohaterów od pierwszej do trzeciej klasy. Lekki, by nie obciążać niepotrzebnie pleców dziecka, a jednocześnie wystarczająco pojemny, by pomieścić wszystko, co niezbędne. Poręczny organizer i duże kieszenie…
Pełny opisTrzykomorowy plecak szkolny dla małych bohaterów od pierwszej do trzeciej klasy. Lekki, by nie obciążać niepotrzebnie pleców dziecka, a jednocześnie wystarczająco pojemny, by pomieścić wszystko, co niezbędne. Poręczny organizer i duże kieszenie zapewniają wygodne przechowywanie wszystkich przyborów szkolnych. Elementy odblaskowe ze wszystkich stron zapewniają bezpieczną podróż do szkoły. Zestaw zawiera pasujący piórnik i torbę.
| Nadaje się do | 1 - 3 klasa SP |
| KOLOR | szary |
| Wymiary | 40 x 31 x 20 |
| Waga | 0.94 kg |
| Nośność | 7 kg |
| Wzrost dziecka | 125-135 cm |
| ILOŚĆ KOMÓR | 3 |
| Ilość bocznych kieszeni | 2 |
| Cechy | Pas biodrowy, Format A4, Elementy odblaskowe |































