- Nowość


Przelewy24ZADARMO
Szybka płatność GoPayZADARMO
Apple payZADARMO
Google payZADARMOZakup za 250 ZŁ i otrzymaj DARMOWĄ WYSYŁKĘ!
Zestaw szkolny do 1 -3 klasy. Trzykomorowy, pojemny dziewczęcy plecak szkolny. Wyściełany system nośny z aluminiowym stelażem, anatomicznie wyprofilowanym z certyfikatem zdrowia. Wygodne, wyściełane szelki z pasem piersiowym. Dno wzmocnione nóżkami.…
Pełny opisMały Zestaw ALFA 21 A składa się z 3 produktów marki Bagmaster.
Specyfikacja plecaka szkolnego ALFA 21 :
| Nadaje się do | 1 - 3 klasa SP |
| KOLOR | różowy |
| Wymiary | 40 x 31 x 20 cm |
| Waga | 0.94 kg |
| Nośność | 7 kg |
| Pojemność | 23 l |
| ILOŚĆ KOMÓR | 3 |
| Ilość bocznych kieszeni | 1 |
| Cechy | Format A4, Elementy odblaskowe |

























