- Nowość


Przelewy24ZADARMO
Szybka płatność GoPayZADARMO
Apple payZADARMO
Google payZADARMOZakup za 250 ZŁ i otrzymaj DARMOWĄ WYSYŁKĘ!
Ciepłe morze na co dzień. Trzykomorowy, przestronny plecak Lumi z delfinkiem i syrenką jest odpowiedni dla uczennic od pierwszej do trzeciej klasy. Oprócz obrazu małe damy docenią trzy przestronne komory i sprytny organizer na cenne drobiazgi.…
Pełny opisCiepłe morze na co dzień. Trzykomorowy, przestronny plecak Lumi z delfinkiem i syrenką jest odpowiedni dla uczennic od pierwszej do trzeciej klasy. Oprócz obrazu małe damy docenią trzy przestronne komory i sprytny organizer na cenne drobiazgi. Rodzice natomiast będą spokojni o bezpieczeństwo dzięki wielu elementom odblaskowym i prozdrowotnie zaprojektowanym system tyłu wspierającym prawidłową postawę. Zestaw dla małej syrenki oprócz plecaka dopełnia piórnik i materiałowy worek z podmorskimi bajecznymi widokami.
| Nadaje się do | 1 - 3 klasa SP |
| KOLOR | niebieski |
| Wymiary | 40 x 31 x 20 |
| Waga | 0.94 kg |
| Nośność | 7 kg |
| Gama modeli | LUMI |
| Wzrost dziecka | 125-135 cm |
| Pojemność | 23 l |
| ILOŚĆ KOMÓR | 3 |
| Ilość bocznych kieszeni | 2 |
| Cechy | Pas biodrowy, Format A4, Elementy odblaskowe, Organizer |

























