- Bezpłatny transport
- Kolekcja 2024
Bederní pás


Przelewy24ZADARMO
Szybka płatność GoPayZADARMO
Apple payZADARMO
Google payZADARMOZakup za 250 ZŁ i otrzymaj DARMOWĄ WYSYŁKĘ!
Plecak szkolny z tajemniczym tygrysem? Idealny dla wszystkich dzieci w wieku szkolnym od 1 do 3 klasy, które kochają przygodę. Plecak szkolny posiada wyściełany tył i szelki, regulowany pas piersiowy i biodrowy. Plecak jest bardzo pojemny. Telefon…
Pełny opisPlecak szkolny z tajemniczym tygrysem? Idealny dla wszystkich dzieci w wieku szkolnym od 1 do 3 klasy, które kochają przygodę. Plecak szkolny posiada wyściełany tył i szelki, regulowany pas piersiowy i biodrowy. Plecak jest bardzo pojemny. Telefon komórkowy i portfel zmieszczą się w praktycznym organizerze w przedniej komorze. Plecak waży niecały kilogram. Uczeń zawsze będzie zauważony dzięki oryginalnemu motywowi i odblaskowym elementom. Dostępny jest również piórnik, torba i zestaw przekąsek.
| Nadaje się do | 1 - 3 klasa SP |
| KOLOR | zielony |
| Wymiary | 40 x 31 x 20 cm |
| Nośność | 7 kg |
| Wzrost dziecka | 125-135 cm |
| ILOŚĆ KOMÓR | 3 |
| Ilość bocznych kieszeni | 2 |
| Cechy | Pas biodrowy, Format A4, Elementy odblaskowe |





























