

Przelewy24ZADARMO
Szybka płatność GoPayZADARMO
Apple payZADARMO
Google payZADARMOZakup za 250 ZŁ i otrzymaj DARMOWĄ WYSYŁKĘ!
Trzykomorowy plecak szkolny dla małych odkrywców od 1. do 3. klasy. Ergonomicznie ukształtowane plecy z pasem piersiowym i biodrowym zapewniają, że mali odkrywcy będą podróżować wygodnie i bezpiecznie. Nawet w ciemności, dzięki elementom…
Pełny opisTrzykomorowy plecak szkolny dla małych odkrywców od 1. do 3. klasy. Ergonomicznie ukształtowane plecy z pasem piersiowym i biodrowym zapewniają, że mali odkrywcy będą podróżować wygodnie i bezpiecznie. Nawet w ciemności, dzięki elementom odblaskowym. W zestawie znajduje się dopasowany worek, piórnik i zestaw śniadaniowy.
| Nadaje się do | 1 - 3 klasa SP |
| KOLOR | niebieski |
| Wymiary | 40 x 31 x 20 cm |
| Waga | 0,94 kg |
| Nośność | 7 kg |
| Gama modeli | LUMI |
| Wzrost dziecka | 125-135 cm |
| Pojemność | 23 l |
| Ilość bocznych kieszeni | 2 |
| Cechy | Pas biodrowy, Format A4, Elementy odblaskowe, Organizer |

























