

Przelewy24ZADARMO
Szybka płatność GoPayZADARMO
Apple payZADARMO
Google payZADARMOZakup za 250 ZŁ i otrzymaj DARMOWĄ WYSYŁKĘ!
Dwukomorowy przestronny plecak szkolny. Nowy system pleców, Air flow MAX. Wyściełane anatomiczne wyprofilowane szelki. Stabilne wzmocnione dno. Organizer, elementy odblaskowe, boczne kieszenie na butelkę z siateczki. Plecak dla dzieci od 3 klasy SP.
Pełny opisSpecyfikacja piórnika PORTO:
| Nadaje się do | 3 - 6 klasa SP |
| KOLOR | szary |
| Wymiary | 44,5 x 30 x 22 cm |
| Waga | 0.98 kg |
| Nośność | 10 kg |
| Pojemność | 29 l |
| ILOŚĆ KOMÓR | 2 |
| Ilość bocznych kieszeni | 2 |
| Cechy | Pas biodrowy, Format A4, Elementy odblaskowe |













