- Bezpłatny transport
Bederní pás


Przelewy24ZADARMO
Szybka płatność GoPayZADARMO
Apple payZADARMO
Google payZADARMOZakup za 250 ZŁ i otrzymaj DARMOWĄ WYSYŁKĘ!
Szary dwukomorowy przestronny plecak szkolny. Nowy system pleców, Air flow MAX. Wyściełane anatomiczne wyprofilowane szelki. Stabilne wzmocnione dno. Organizer, elementy odblaskowe, boczne kieszenie na butelkę z siateczki. Plecak dla dzieci od 3…
Pełny opisSzary dwukomorowy przestronny plecak szkolny. Nowy system pleców, Air flow MAX. Wyściełane anatomiczne wyprofilowane szelki. Stabilne wzmocnione dno. Organizer, elementy odblaskowe, boczne kieszenie na butelkę z siateczki. Plecak dla dzieci od 3 klasy SP.
Specyfikacja plecaka szkolnego PORTO :| Nadaje się do | 3 - 6 klasa SP |
| KOLOR | szary |
| Wymiary | 44.5 x 30 x 22 cm |
| Waga | 0.98 kg |
| Nośność | 10 kg |
| Pojemność | 29 l |
| ILOŚĆ KOMÓR | 2 |
| Ilość bocznych kieszeni | 2 |
| Cechy | Pas biodrowy, Format A4, Elementy odblaskowe |













