- Bezpłatny transport


Przelewy24ZADARMO
Szybka płatność GoPayZADARMO
Apple payZADARMO
Google payZADARMOZakup za 250 ZŁ i otrzymaj DARMOWĄ WYSYŁKĘ!
Zestaw szkolny do 1 -3 klasy. Trzykomorowy, pojemny dziewczęcy plecak szkolny. Wyściełany system nośny z aluminiowym stelażem, anatomicznie wyprofilowanym z certyfikatem zdrowia. Wygodne, wyściełane szelki z pasem piersiowym. Dno wzmocnione nóżkami.…
Pełny opisDuży Zestaw ALFA 7 A składa się z 5 produktów marki Bagmaster.
Parametry Duży Zestaw ALFA 7 A:
| Nadaje się do | 1 - 3 klasa SP |
| KOLOR | fioletowy |
| Wymiary | 40 x 31 x 20 cm |
| Waga | 0.92 kg |
| Nośność | 7 kg |
| Pojemność | 23 l |
| Specyfikacja techniczna | 23 l, 40 x 31 x 20 cm, 0.92 kg, 7 kg, 1 |
| ILOŚĆ KOMÓR | 3 |
| Ilość bocznych kieszeni | 1 |
| Cechy | Format A4, Elementy odblaskowe |