- Bezpłatny transport


Przelewy24ZADARMO
Szybka płatność GoPayZADARMO
Apple payZADARMO
Google payZADARMOZakup za 250 ZŁ i otrzymaj DARMOWĄ WYSYŁKĘ!
Trzykomorowy plecak szkolny przeznaczony dla uczniów od 1 kl SP. System nośny pleców anatomicznie wyprofilowany z aluminiowym stelażem posiada certyfikat zdrowotny. Szelki wyposażone są w pas piersiowy, dno posiada gumowe nóżki. Plecak w zestawie z…
Pełny opisMały Zestaw ALFA 7 A składa się z 3 produktów Bagmaster:
Specyfikacja plecaka szkolnego ALFA 7 A:
Parametry Mały Zestaw ALFA 7 A:
| Nadaje się do | 1 - 3 klasa SP |
| KOLOR | fioletowy |
| Wymiary | 40 x 31 x 20 cm |
| Waga | 0.92 kg |
| Nośność | 7 kg |
| Pojemność | 23 l |
| Specyfikacja techniczna | 23 l, 40 x 31 x 20 cm, 0.92 kg, 7 kg, 1 |
| ILOŚĆ KOMÓR | 3 |
| Ilość bocznych kieszeni | 1 |
| Cechy | Format A4, Elementy odblaskowe, Organizer |