- Nowość


Przelewy24ZADARMO
Szybka płatność GoPayZADARMO
Apple payZADARMO
Google payZADARMOZakup za 250 ZŁ i otrzymaj DARMOWĄ WYSYŁKĘ!
Plecak uroczym dalmatyńczykiem na tle serduszek dla małych uczennic od 1 do 3 klasy. Waży zaledwie 0,98 kg, a mimo to jest pojemny. Posiada trzy duże komory oraz organizer na telefon komórkowy, portfel i inne cenne przedmioty. Dno plecaka wyposażono…
Pełny opisPlecak uroczym dalmatyńczykiem na tle serduszek dla małych uczennic od 1 do 3 klasy. Waży zaledwie 0,98 kg, a mimo to jest pojemny. Posiada trzy duże komory oraz organizer na telefon komórkowy, portfel i inne cenne przedmioty. Dno plecaka wyposażono w duże plastikowe nóżki i wiele elementom odblaskowym wspomagających widoczność np. po zmroku. Profilowany system tyłu z regulowanymi pasami – piersiowym i biodrowym posiada atest medyczny.
| Nadaje się do | 1 - 3 klasa SP |
| KOLOR | różowy |
| Wymiary | 41 x 30 x 20 cm |
| Waga | 0.94 kg |
| Gama modeli | BETA |
| Wzrost dziecka | 125-135 cm |
| Pojemność | 23 l |
| ILOŚĆ KOMÓR | 3 |
| Ilość bocznych kieszeni | 2 |
| Cechy | Pas biodrowy, Format A4, Elementy odblaskowe, Organizer |

























