Bardzo porządny tornister. Jakość pierwsza klasa!
PRIM 22 C - TORNISTER SZKOLNYTornister PRIM 22 C
Kod produktu: 220103Jednokomorowy chłopięcy tornister szkolny do 1-2 klasy. Z przodu kieszeń. Przestronna wnętrze, boczne kieszenie na butelkę, stabilne sztywne dno, plastikowe nóżki. Łatwe zapięcie z odblaskiem. Odblaski z każdej strony tornistra. Elementy odblaskowe…
Pełny opis- Nadaje się do1 - 3 klasa SP
- Waga0,98 kg
- Nośność7 kg
- Wzrost dziecka115-120 cm
- Pojemność20 l
Opis
Tornister szkolny PRIM 22 przeznaczony dla najmłodszych uczniów zaczynających naukę w szkole.
Specyfikacja torrnistra:
Przestronny, jednokomorowy tornister .
Wewnątrz tornistra znajdują się przekładki dzielące komorę.
Główna komora mieści format A4.
Z przodu tornistra umieszczona jest dodatkowa duża kieszeń z organizerem zapinanana rzep.
Dwie boczne magnetyczne kieszenie z gumką, nadają się na butelkę.
Grube, mocne, wytłaczane dno z materiału 600 D poliester.
Tornister zamykany jest klapą z migającą klamrą, łatwą w użytkowaniu (tornister sprzedawany bez baterii).
Po wewnętrznej stronie klapy znajduje się przezroczysta kieszonka na plan lekcji.
Plecy są anatomicznie wyprofilowane wyściółką i pokryte specjalnym materiałem, umożliwiającym cyrkulację powietrza.
Tornister wyposażony jest w lekki, odpinany pas biodrowy.
Anatomicznie wyprofilowane szelki posiadają pas piersiowy zapobiegający z suwaniu się szelek z ramion.
Odblaski umieszczone z każdej strony tornistra.
Materiały odblaskowe zgodne z normami UE/EN.
W tornistrze znajduje się designerska zawieszka.
Parametry
| Nadaje się do | 1 - 3 klasa SP |
| KOLOR | szary |
| Wymiary | 34,5 x 28 x 20 cm |
| Waga | 0,98 kg |
| Nośność | 7 kg |
| Gama modeli | PRIM |
| Wzrost dziecka | 115-120 cm |
| Pojemność | 20 l |
| ILOŚĆ KOMÓR | 1 |
| Ilość bocznych kieszeni | 2 |
| Cechy | Pas biodrowy, Format A4, Elementy odblaskowe, Organizer |
Zalecamy zakup większej ilości
Może ci się również spodobać
- Bezpłatny transport
- Bestseller
Bederní pás


LUMI 26 D – PLECAK SZKOLNY
- Bezpłatny transport


LUMI 24 F - DUŻY ZESTAW SZKOLNY
- Bezpłatny transport
Bederní pás


PRIM 24 B - TORNISTER SZKOLNY
Bederní pás


Przelewy24
Szybka płatność GoPay
Apple pay
Google pay






















