- Nowość


Przelewy24ZADARMO
Szybka płatność GoPayZADARMO
Apple payZADARMO
Google payZADARMOZakup za 250 ZŁ i otrzymaj DARMOWĄ WYSYŁKĘ!
Plecaczek BAGMASTER z uroczym kociakiem dla wszystkich małych księżniczek idących do przedszkola. Plecaczek dla dziewcząt jest wyjątkowo lekki, ma ergonomicznie ukształtowany tył i profilowane szelki. Przestronna komora główną pomieści wiele…
Pełny opisPlecaczek BAGMASTER z uroczym kociakiem dla wszystkich małych księżniczek idących do przedszkola. Plecaczek dla dziewcząt jest wyjątkowo lekki, ma ergonomicznie ukształtowany tył i profilowane szelki. Przestronna komora główną pomieści wiele niezbędnych maskotek i nie tylko.

| KOLOR | różowy |
| Wymiary | 25 x 34 cm |
| Waga | 0,46 kg |
| Nośność | 2 kg |
| Wzrost dziecka | 110-115 cm |
| Pojemność | 10 l |
| ILOŚĆ KOMÓR | 1 |
| Ilość bocznych kieszeni | 2 |
| Cechy | Elementy odblaskowe |