- Bezpłatny transport
Bederní pás


Przelewy24ZADARMO
Szybka płatność GoPayZADARMO
Apple payZADARMO
Google payZADARMOZakup za 250 ZŁ i otrzymaj DARMOWĄ WYSYŁKĘ!
Plecak dla małych miłośników motokrosu! Ten stylowy plecak z motorem przeznaczony jest dla uczniów od klasy pierwszej do trzeciej. Posiada dwie komory i dwie przednie kieszenie, które pomieszczą wszystko, czego potrzebujesz. Zestaw zawiera…
Pełny opisPlecak dla małych miłośników motokrosu! Ten stylowy plecak z motorem przeznaczony jest dla uczniów od klasy pierwszej do trzeciej. Posiada dwie komory i dwie przednie kieszenie, które pomieszczą wszystko, czego potrzebujesz. Zestaw zawiera dopasowany piórnik i worek.
| Nadaje się do | 1 - 3 klasa SP |
| KOLOR | niebieski |
| Wymiary | 40 x 29 x 21 cm |
| Waga | 0.98 kg |
| Nośność | 7 kg |
| Wzrost dziecka | 115-120 cm |
| Pojemność | 23 l |
| ILOŚĆ KOMÓR | 2 |
| Ilość bocznych kieszeni | 2 |
| Cechy | Pas biodrowy, Format A4, Elementy odblaskowe, Organizer |























