- Bezpłatny transport
Bederní pás


Przelewy24ZADARMO
Szybka płatność GoPayZADARMO
Apple payZADARMO
Google payZADARMOZakup za 250 ZŁ i otrzymaj DARMOWĄ WYSYŁKĘ!
Trójkomorowy, przestronny plecak Lumi z misiem został uszyty tak, aby był odpowiedni dla uczennic od pierwszej do trzeciej klasy. Małe damy docenią nie tylko obrazek, ale także trzy pojemne komory i sprytny organizer na cenne drobiazgi. Rodzice…
Pełny opisTrójkomorowy, przestronny plecak Lumi z misiem został uszyty tak, aby był odpowiedni dla uczennic od pierwszej do trzeciej klasy. Małe damy docenią nie tylko obrazek, ale także trzy pojemne komory i sprytny organizer na cenne drobiazgi. Rodzice natomiast zwrócą uwagę na elementy odblaskowe oraz profesjonalnie zaprojektowany system pleców, który wspiera prawidłową postawę ciała. Zestaw dla małej księżniczki uzupełnia piórnik, materiałowy worek i dopasowany zestaw śniadaniowy.
| Nadaje się do | 1 - 3 klasa SP |
| KOLOR | różowy |
| Wymiary | 40 x 31 x 20 cm |
| Waga | 0.94 kg |
| Nośność | 7 kg |
| Wzrost dziecka | 125-135 cm |
| Pojemność | 23 l |
| ILOŚĆ KOMÓR | 3 |
| Cechy | Pas biodrowy, Format A4, Elementy odblaskowe |



























