

Przelewy24ZADARMO
Szybka płatność GoPayZADARMO
Apple payZADARMO
Google payZADARMOZakup za 250 ZŁ i otrzymaj DARMOWĄ WYSYŁKĘ!
Trójkomorowy, pojemny plecak szkolny Bagmaster Energy jest przeznaczony dla wszystkich młodych dziewcząt na drugi etap edukacji. Posiada kieszeń na laptopa i organizer. Dzięki anatomicznemu kształtowi i wygodnemu wyściełaniu idealnie leży na…
Pełny opisTrójkomorowy, pojemny plecak szkolny Bagmaster Energy jest przeznaczony dla wszystkich młodych dziewcząt na drugi etap edukacji. Posiada kieszeń na laptopa i organizer. Dzięki anatomicznemu kształtowi i wygodnemu wyściełaniu idealnie leży na plecach. Dodatkowo jest wyjątkowo lekki. Czarny wzór jest elegancki i nigdy się nie znudzi.
| Nadaje się do | Szkoła podstawowa 4-6, Szkoła średnia |
| KOLOR | czarny |
| Waga | 0.7 kg |
| Nośność | 10 kg |
| Pojemność | 34 l |
| Wielkość notebooku | 15" |
| Kieszeń na laptop | Ano |
| ILOŚĆ KOMÓR | 3 |
| Ilość bocznych kieszeni | 2 |
| Cechy | Format A4, Elementy odblaskowe, Organizer |



















