

Przelewy24ZADARMO
Szybka płatność GoPayZADARMO
Apple payZADARMO
Google payZADARMOZakup za 250 ZŁ i otrzymaj DARMOWĄ WYSYŁKĘ!
Wojskowy tornister chłopięcy Bagmaster w kolorze khaki z myśliwcami. Posiada przejrzystą i pojemną komorę, dużą kieszeń przednią z organizerem, boczną kieszeń na butelkę oraz elementy odblaskowe. Jest odpowiedni dla pierwszoklasistów i…
Pełny opisWojskowy tornister chłopięcy Bagmaster w kolorze khaki z myśliwcami. Posiada przejrzystą i pojemną komorę, dużą kieszeń przednią z organizerem, boczną kieszeń na butelkę oraz elementy odblaskowe. Jest odpowiedni dla pierwszoklasistów i drugoklasistów o drobnej sylwetce.
wiesz, że…
… tornister nie powinien ważyć więcej niż 15% wagi dziecka? Aktówka PRIM Bagmaster waży mniej niż kilogram (0,98 kg) i jest odpowiedni dla uczniów pierwszej i drugiej klasy o drobnej sylwetce
| Nadaje się do | 1 - 3 klasa SP |
| KOLOR | brązowy |
| Wymiary | 34,5 x 28 x 20 cm |
| Waga | 0.98 kg |
| Nośność | 7 kg |
| Gama modeli | PRIM |
| Wzrost dziecka | 115-120 cm |
| Pojemność | 20 l |
| ILOŚĆ KOMÓR | 1 |
| Ilość bocznych kieszeni | 2 |
| Cechy | Pas biodrowy, Format A4, Elementy odblaskowe |























