

Przelewy24ZADARMO
Szybka płatność GoPayZADARMO
Apple payZADARMO
Google payZADARMOZakup za 250 ZŁ i otrzymaj DARMOWĄ WYSYŁKĘ!
Dwukomorowy przestronny plecak szkolny. Nowy system pleców, Air flow MAX. Wyściełane anatomiczne wyprofilowane szelki. Stabilne wzmocnione dno. Organizer, elementy odblaskowe, boczne kieszenie na butelkę z siateczki. Plecak dla dzieci od 3 klasy SP
Pełny opis| Nadaje się do | 3 - 6 klasa SP |
| KOLOR | wielobarwny |
| Wymiary | 44,5 x 30 x 22 cm |
| Waga | 0,98 kg |
| Nośność | 10 kg |
| Pojemność | 29 l |
| ILOŚĆ KOMÓR | 2 |
| Ilość bocznych kieszeni | 2 |
| Cechy | Format A4, Elementy odblaskowe, Organizer |



















