- Bezpłatny transport


Przelewy24ZADARMO
Szybka płatność GoPayZADARMO
Apple payZADARMO
Google payZADARMOZakup za 250 ZŁ i otrzymaj DARMOWĄ WYSYŁKĘ!
Elegancki czarny plecak NOMAD z białymi detalami posiada dwie komory i przednie kieszenie, które idealnie nadają się na zeszyty, podręczniki i drobne przedmioty wartościowe. Dzięki wyściełanemu tyłowi i pasowi piersiowemu jest wygodny w noszeniu.…
Pełny opisElegancki czarny plecak NOMAD z białymi detalami posiada dwie komory i przednie kieszenie, które idealnie nadają się na zeszyty, podręczniki i drobne przedmioty wartościowe. Dzięki wyściełanemu tyłowi i pasowi piersiowemu jest wygodny w noszeniu. Odblaskowe elementy i bardzo dobre wykonanie sprawiają, że plecak pozostanie niezawodnym towarzyszem na kolejne lata szkolne.
| Nadaje się do | Szkoła podstawowa 4-6, Szkoła średnia |
| KOLOR | czarny |
| Wymiary | 34 x 45 x 18 cm |
| Waga | 0.94 kg |
| Nośność | 10 kg |
| Pojemność | 30 l |
| Wielkość notebooku | 15" |
| Kieszeń na laptop | Ano |
| ILOŚĆ KOMÓR | 3 |
| Ilość bocznych kieszeni | 2 |
| Cechy | Format A4, Elementy odblaskowe |









