- Bezpłatny transport
- Bestseller


Przelewy24ZADARMO
Szybka płatność GoPayZADARMO
Apple payZADARMO
Google payZADARMOZakup za 250 ZŁ i otrzymaj DARMOWĄ WYSYŁKĘ!
Oryginalny i bardzo lekki plecak Digital 26 A dla starszych uczennic i uczniów. Plecak ma wzmocnione plecy, pasek piersiowy i regulowane szelki, które odpowiednio dopasowują się do sylwetki. W głównej komorze znajduje się wyściełana przegroda na…
Pełny opisOryginalny i bardzo lekki plecak Digital 26 A dla starszych uczennic i uczniów. Plecak ma wzmocnione plecy, pasek piersiowy i regulowane szelki, które odpowiednio dopasowują się do sylwetki. W głównej komorze znajduje się wyściełana przegroda na laptop 15", z przodu kieszeń na rzep.
| Nadaje się do | Szkoła podstawowa 4-6, Szkoła średnia |
| KOLOR | czarny |
| Wymiary | 46 x 35 x 24 cm |
| Waga | 0.8 kg |
| Nośność | 10 kg |
| Pojemność | 34 l |
| Wielkość notebooku | 15" |
| ILOŚĆ KOMÓR | 3 |
| Ilość bocznych kieszeni | 2 |
| Cechy | Format A4, Elementy odblaskowe |











