Plecak miejski QUANTUM 9 A GRAY
Kod produktu: 180476Jednokomorowy plecak młodzieżowy, miejski i na uczelnię. Obszerna komora, zapięcie na magnes i klamrę. Kieszeń na laptop.
- Nadaje się doSzkoła podstawowa 4-6, Szkoła średnia, Studia
- Waga0.94 kg
- Nośność7 kg
Opis
- Jednokomorowy, pojemny plecak miejski w kształcie worka, zamykany na magnes i klamrę.
- Boczne wejście do wyściełanej kieszeni na laptop, zamykane na suwak.
- Wyściełany system pleców z wentylacja.
- Wyściełane, regulowane szelki z pasem piersiowym.
- Wyściełane dno.
- Mocny uchwyt do przenoszenia.
Parametry
| Nadaje się do | Szkoła podstawowa 4-6, Szkoła średnia, Studia |
| KOLOR | szary |
| Waga | 0.94 kg |
| Nośność | 7 kg |
| Wielkość notebooku | 15" |
| Specyfikacja techniczna | 11 l, 45 x 33 x 8 cm, 0.94 kg, 7 kg, Ano |
| Kieszeń na laptop | Ano |
| ILOŚĆ KOMÓR | 1 |
| Cechy | Format A4, Elementy odblaskowe, Organizer |
Żaden post nie został jeszcze dodany do wątku, bądź pierwszy!
Przelewy24
Szybka płatność GoPay
Apple pay
Google pay








