LINDER 9 B - PLECAK MIEJSKILINDER 9 B
Kod produktu: 180475Pojemny plecak młodzieżowy, jednokomorowy z kieszenią na laptop.
- Nadaje się doSzkoła średnia, Studia
- Waga0.6 kg
- Nośność7 kg
- Pojemność17 l
Opis
- Jednokomorowy pojemny plecak z wyściełaną kieszenią na laptop, tablet.
- Plecak zamykany na suwak.
- Wyściełany system pleców z wentylacja.
- Wyściełane, regulowane szelki.
- Dno z syntetycznej skóry.
- Boczne pasy kompresyjne.
- Uchwyt do przenoszenia.
Parametry
| Nadaje się do | Szkoła średnia, Studia |
| KOLOR | szary |
| Wymiary | 46 x 34,5 x 11 cm |
| Waga | 0.6 kg |
| Nośność | 7 kg |
| Pojemność | 17 l |
| Wielkość notebooku | 15" |
| Kieszeń na laptop | Ano |
| ILOŚĆ KOMÓR | 1 |
| Cechy | Format A4, Elementy odblaskowe, Organizer |
Żaden post nie został jeszcze dodany do wątku, bądź pierwszy!
Przelewy24
Szybka płatność GoPay
Apple pay
Google pay






