- Bezpłatny transport
Bederní pás


Przelewy24ZADARMO
Szybka płatność GoPayZADARMO
Apple payZADARMO
Google payZADARMOZakup za 250 ZŁ i otrzymaj DARMOWĄ WYSYŁKĘ!
Stylowy plecak, który poradzi sobie z Tobą w szkole, w pracy i podczas weekendowej ucieczki na łono natury. Wewnątrz oferuje wystarczająco dużo miejsca na laptopa, dokumenty oraz wszystkie drobiazgi, które chcesz mieć pod ręką. Nie brakuje…
Pełny opisStylowy plecak, który poradzi sobie z Tobą w szkole, w pracy i podczas weekendowej ucieczki na łono natury. Wewnątrz oferuje wystarczająco dużo miejsca na laptopa, dokumenty oraz wszystkie drobiazgi, które chcesz mieć pod ręką. Nie brakuje praktycznej kieszeni na butelkę ani przemyślanych przegródek, dzięki którym w plecaku zawsze panuje porządek.
| Nadaje się do | Szkoła podstawowa 4-6, Szkoła średnia, Studia |
| KOLOR | różowy |
| Wymiary | 32 x 50 x 13 cm |
| Waga | 0.84 kg |
| Nośność | 10 kg |
| Pojemność | 32 l |
| Wielkość notebooku | 15" |
| Kieszeń na laptop | Ano |
| ILOŚĆ KOMÓR | 1 |
| Ilość bocznych kieszeni | 1 |
| Cechy | Pas biodrowy, Format A4 |











