- Nowość


Przelewy24ZADARMO
Szybka płatność GoPayZADARMO
Apple payZADARMO
Google payZADARMOZakup za 250 ZŁ i otrzymaj DARMOWĄ WYSYŁKĘ!
Granatowy plecak do miasta, szkoły i pracy. Jedna główna komora z kieszenią na laptop, boczne kieszenie na butelkę i np. parasol oraz mniejsza kieszeń z zamkiem na drobiazgi.
Pełny opis| Nadaje się do | Szkoła podstawowa 4-6, Szkoła średnia, Studia |
| KOLOR | niebieski |
| Wymiary | 43 x 34 x 14 cm |
| Waga | 0.5 kg |
| Nośność | 7 kg |
| Pojemność | 25 l |
| Wielkość notebooku | 15" |
| Kieszeń na laptop | Ano |
| ILOŚĆ KOMÓR | 1 |
| Ilość bocznych kieszeni | 2 |
| Cechy | Format A4, Elementy odblaskowe |