- Bezpłatny transport
Bederní pás


Przelewy24ZADARMO
Szybka płatność GoPayZADARMO
Apple payZADARMO
Google payZADARMOZakup za 250 ZŁ i otrzymaj DARMOWĄ WYSYŁKĘ!
Wesoły plecak z papugą dla dziewczynek od 1 do 3 klasy. Waży zaledwie 0,98 kg, a mimo to jest pojemny. Posiada trzy duże komory oraz organizer na telefon komórkowy, portfel i inne kosztowności. Posiada plastikowe nóżki, świeci w ciemności dzięki…
Pełny opisWesoły plecak z papugą dla dziewczynek od 1 do 3 klasy. Waży zaledwie 0,98 kg, a mimo to jest pojemny. Posiada trzy duże komory oraz organizer na telefon komórkowy, portfel i inne kosztowności. Posiada plastikowe nóżki, świeci w ciemności dzięki odblaskowym elementom. Zestaw dla małej księżniczki obejmuje oprócz plecaka także piórnik i materiałowy worek.
| Nadaje się do | 1 - 3 klasa SP |
| KOLOR | czarny |
| Wymiary | 40 x 31 x 20 cm |
| Waga | 0.94 kg |
| Nośność | 7 kg |
| Wzrost dziecka | 125-135 cm |
| Pojemność | 23 l |
| ILOŚĆ KOMÓR | 3 |
| Cechy | Pas biodrowy, Format A4, Elementy odblaskowe, Organizer |



















