- Bezpłatny transport
Bederní pás


Przelewy24ZADARMO
Szybka płatność GoPayZADARMO
Apple payZADARMO
Google payZADARMOZakup za 250 ZŁ i otrzymaj DARMOWĄ WYSYŁKĘ!
Zestaw szkolny do 1 -3 klasy. Trzykomorowy, pojemny chłopięcy plecak szkolny. Anatomicznie wyprofilowane plecy. Wygodne, wyściełane szelki z pasem piersiowym i biodrowym. Dno wzmocnione nóżkami. Plecak szkolny w zestawie z piórnikiem i workiem, w…
Pełny opisMały Zestaw LUMI 21 D składa się z 3 produktów marki Bagmaster.
Specyfikacja plecaka szkolnego LUMI :
Parametry Zestaw LUMI 21 D :
| Nadaje się do | 1 - 3 klasa SP |
| KOLOR | żółty |
| Wymiary | 40 x 31 x 20 cm |
| Waga | 0.94 kg |
| Nośność | 7 kg |
| Pojemność | 23 l |
| Specyfikacja techniczna | 23 l, 40x31x20 cm, 0.94 kg, 7 kg, 2 |
| ILOŚĆ KOMÓR | 3 |
| Ilość bocznych kieszeni | 2 |
| Cechy | Format A4, Elementy odblaskowe, Organizer |



























