- Bezpłatny transport


Przelewy24ZADARMO
Szybka płatność GoPayZADARMO
Apple payZADARMO
Google payZADARMOZakup za 250 ZŁ i otrzymaj DARMOWĄ WYSYŁKĘ!
Zestaw szkolny do 1 -3 klasy. Trzykomorowy, pojemny plecak szkolny z nadrukiem dinozaura. Wyściełany system nośny z aluminiowym stelażem, anatomicznie wyprofilowanym z certyfikatem zdrowia. Wygodne, wyściełane szelki z pasem piersiowym. Dno…
Pełny opisMały Zestaw ALFA 21 C składa się z 3 produktów marki Bagmaster.
Specyfikacja plecaka szkolnego ALFA 21 :
Parametry Mały SET ALFA 21 C:
| Nadaje się do | 1 - 3 klasa SP |
| KOLOR | zielony |
| Wymiary | 40 x 31 x 20 cm |
| Waga | 0.94 kg |
| Nośność | 7 kg |
| Pojemność | 23 l |
| Specyfikacja techniczna | 23 l, 40x31x20, 0.94 kg, 7 kg, 1 |
| ILOŚĆ KOMÓR | 3 |
| Ilość bocznych kieszeni | 1 |
| Cechy | Format A4, Elementy odblaskowe |