- TOP


Przelewy24ZADARMO
Szybka płatność GoPayZADARMO
Apple payZADARMO
Google payZADARMOZakup za 250 ZŁ i otrzymaj DARMOWĄ WYSYŁKĘ!
Trzykomorowy, pojemny plecak, odpowiedni dla 4 klasy szkoły podstawowej. Tył o anatomicznym kształcie z wygodną wyściółką i wyściełanymi szelkami. Dwie boczne kieszenie na butelki. Organizer, elementy odblaskowe. Z przodu plecaka szerokie troki do…
Pełny opisSpecyfikacja plecaka FLICK :
Stylowy 3-komorowy plecak odpowiedni dla uczniów od 4 kl SP.
Solidne dno z nóżkami.
Komora główna, mieści format A4 .
Plecy anatomicznie wyprofilowane, miękko wyściełane siateczką 3D.
Regulowane szelki, miękko wyściełane z regulowanym pasem piersiowym.
Organizer w przedniej komorze z przypinką na klucze.
Szerokie troki z przodu plecaka np. na deskorolkę.
Dwie boczne kieszenie na butelkę z małą kieszonką na suwak.
Paski szelek podpinane na magnes.
Nowy typ lekkich suwaków.
Odblaski z przodu i na szelkach.
| Nadaje się do | Szkoła podstawowa 4-6, Szkoła średnia |
| KOLOR | czarny |
| Wymiary | 42 x 39 x 20 cm |
| Waga | 1,1 kg |
| Nośność | 10 kg |
| Pojemność | 34 l |
| Kieszeń na laptop | Ne |
| ILOŚĆ KOMÓR | 3 |
| Ilość bocznych kieszeni | 2 |
| Cechy | Format A4, Elementy odblaskowe |



















